Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na najładniejszą iluminację świetlną w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Łęknicy ogłasz konkurs na:„Najładniejszą iluminację świetlną w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku”Cel konkursu:Zachęcenie do dbania o estetykę swojego najbliższego otoczenia, do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia w naszym mieście.Konkurs prowadzony jest w kategoriach:1) Najładniejsza iluminacja świetlna na posesji indywidualnej2) Najładniejsza iluminacja świetlna na wspólnotach mieszkaniowych lub Spóldzielniach MieszkaniowychW konkursie przewidziane są nagrody pieniężne za zajęcie I lub II miejsca.Zgłoszenia do udziału w konkursie można składać w terminie do 21 grudnia.Warunkiem przystąpienia do konkursu jest akceptacja regulaminu oraz pisemne zgłoszenie na karcie konkursowej.Kartę konkursową można pobrać w Urzędzie Miejskim w Łęknicy, pok. 201. Wszelkie informacje na temat konkursu udzielane są pod numerem tel.. 68 362 47 11.Zapraszamy serdecznie mieszkańców Łęknicy do wzięcia udziału w konkursie.

Pełna treść wiadomości na: leknica.pl/component/content/article/1-nowoci/479-konkurs-na-najadniejsz-iluminacj-wietln-w-okresie-wit-boego-narodzenia-i-nowego-roku
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żarski - powiat w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żarach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęknica, Żary, Jasień, Lubsko, Brody, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Trzebiel i Tuplice, zajmując powierzchnię 1394 km2.

51% powierzchni powiatu żarskiego zajmują lasy czyniąc go tym samym jednym z najbardziej lesistych powiatów województwa lubuskiego. Ponad 35% powierzchni zajmują użytki rolne, przez co rolnictwo (obok przemysłu) stanowi podstawowy dział tutejszej gospodarki.

Na terenie powiatu żarskiego działają między innymi firmy: Kronopol, Relpol, Pol-Orsa, MK Kominy, Hart SM, Sekurit Saint Gobain, PKS SA, Probet-Dasag, Hydrobiel czy Spomasz.

Przez powiat przebiega droga o znaczeniu międzynarodowym: Wrocław–Forst–Berlin, oraz drogi krajowe: DK 12, DK 18 i DK 27.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola