Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ośrodek Zdrowia w Brodach rozpoczyna działalność już od 1 października!

Data publikacji: 2018-08-28, Data modyfikacji: 2018-08-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Ośrodek będzie czynny od poniedziałku do piątku. Lekarz (w początkowej fazie) będzie przyjmował dwa dni w tygodniu po 4 godziny. Szczegółowe informacje w późniejszym terminie. Dane teleadresowe Ośrodka w Brodach: numer telefonu:  683712658 ul. Polna 1, 68-343 Brody JAK SIĘ ZAPISAĆ DO OŚRODKA BRO-MEDICA: Mieszkańcy, którzy chcą złożyć deklarację mogą ją pobrać przy KASIE w UG Brody lub wydrukować z poniższego linku: FORMULARZ: Deklaracje – ściągnij Od 1 października deklaracje można składać w Ośrodku w Brodach. UWAGA: DATĘ NA DEKLARACJACH WPISUJEMY DOPIERO W DNIU ICH ZŁOŻENIA W PRZYCHODNI.

Pełna treść wiadomości na: brody.pl/?p=5416
brody.pl, Źródło artykułu: brody.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żarski - powiat w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żarach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęknica, Żary, Jasień, Lubsko, Brody, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Trzebiel i Tuplice, zajmując powierzchnię 1394 km2.

51% powierzchni powiatu żarskiego zajmują lasy czyniąc go tym samym jednym z najbardziej lesistych powiatów województwa lubuskiego. Ponad 35% powierzchni zajmują użytki rolne, przez co rolnictwo (obok przemysłu) stanowi podstawowy dział tutejszej gospodarki.

Na terenie powiatu żarskiego działają między innymi firmy: Kronopol, Relpol, Pol-Orsa, MK Kominy, Hart SM, Sekurit Saint Gobain, PKS SA, Probet-Dasag, Hydrobiel czy Spomasz.

Przez powiat przebiega droga o znaczeniu międzynarodowym: Wrocław–Forst–Berlin, oraz drogi krajowe: DK 12, DK 18 i DK 27.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola