Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pierwszy koncert z cyklu "Przedsionek Raju"

Data publikacji: 2018-07-31, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę 28 lipca odbył się pierwszy koncert z cyklu „Przedsionek Raju”. W murach zabytkowego kościoła w Bieczu wystąpił światowej klasy lutnista Michał Gondko, któremu w roli narratora (absolutny debiut w PR) asystował Cezary Zych. W repertuarze znalazły się utwory takich mistrzów jak: Ennemond’a Gautier, Jacques’a Gallot, Francois’a Dufaut. Wśród licznie zgromadzonej publiczności z Polski i Niemiec znalazła się również Lubuska Wojewódzka Konserwator Zabytków – Pani Barbara Bielinis – Kopeć.  Serdeczne podziękowania dla Pana Radnego – Marka Maszkowskiego, Pani Sołtys – Kasi Brenk, Rady sołeckiej i mieszkańców sołectwa Biecz za to, że jak zwykle stanęli na wysokości zadania i przygotowali wspaniały poczęstunek dla wykonawców jak i licznie przybyłych gości! Fot. Arkadiusz Gutka

Pełna treść wiadomości na: brody.pl/?p=5305
brody.pl, Źródło artykułu: brody.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żarski - powiat w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żarach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęknica, Żary, Jasień, Lubsko, Brody, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Trzebiel i Tuplice, zajmując powierzchnię 1394 km2.

51% powierzchni powiatu żarskiego zajmują lasy czyniąc go tym samym jednym z najbardziej lesistych powiatów województwa lubuskiego. Ponad 35% powierzchni zajmują użytki rolne, przez co rolnictwo (obok przemysłu) stanowi podstawowy dział tutejszej gospodarki.

Na terenie powiatu żarskiego działają między innymi firmy: Kronopol, Relpol, Pol-Orsa, MK Kominy, Hart SM, Sekurit Saint Gobain, PKS SA, Probet-Dasag, Hydrobiel czy Spomasz.

Przez powiat przebiega droga o znaczeniu międzynarodowym: Wrocław–Forst–Berlin, oraz drogi krajowe: DK 12, DK 18 i DK 27.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola