Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Poważna awaria na sieci wodociągowej

Data publikacji: 2018-07-26, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
UWAGA – AWARIA !!! Mieszkańcy miejscowości:  BIECZ, GRODZISZCZE, JAŁOWICE, JASIENICA, WIERZCHNO i KOŁO Informuję, że powtarzające się przerwy w dostawie wody z SUW Biecz związane są z trudną do zlokalizowania awarią na sieci wodociągowej. Po dzisiejszej kontroli na SUW Biecz stwierdzam, że wszystkie urządzenia na stacji są sprawne i pracują z pełną mocą(!) Jednak zwiększony pobór wody (ponad czterokrotnie przekroczona norma dzienna) dają podstawy do stwierdzenia, że mamy do czynienia z poważną awarią na sieci wodociągowej. Ze względu na jej długość, jak i przebieg – łąki i pola uprawne – zlokalizowanie awarii może potrwać, dlatego zwracam się do wszystkich mieszkańców, szczególnie właścicieli nieruchomości, przez które przebiega sieć o pomoc w zlokalizowaniu awarii. Zbliża się wyjątkowo upalny weekend, czas odgrywa więc teraz szczególną rolę!

Pełna treść wiadomości na: brody.pl/?p=5278
brody.pl, Źródło artykułu: brody.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żarski - powiat w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żarach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęknica, Żary, Jasień, Lubsko, Brody, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Trzebiel i Tuplice, zajmując powierzchnię 1394 km2.

51% powierzchni powiatu żarskiego zajmują lasy czyniąc go tym samym jednym z najbardziej lesistych powiatów województwa lubuskiego. Ponad 35% powierzchni zajmują użytki rolne, przez co rolnictwo (obok przemysłu) stanowi podstawowy dział tutejszej gospodarki.

Na terenie powiatu żarskiego działają między innymi firmy: Kronopol, Relpol, Pol-Orsa, MK Kominy, Hart SM, Sekurit Saint Gobain, PKS SA, Probet-Dasag, Hydrobiel czy Spomasz.

Przez powiat przebiega droga o znaczeniu międzynarodowym: Wrocław–Forst–Berlin, oraz drogi krajowe: DK 12, DK 18 i DK 27.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola