Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

STOLARZ

Data dodania: 2016-08-22
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem.
Dla naszego klienta, nowo powstałej firmy Stander, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości mebli kuchennych, szaf, okien, drzwi oraz okien angielskich poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowisku:

STOLARZ
Praca odbywa się w zakładzie stolarskim w Lesznie Górnym na nowoczesnych maszynach i narzędziach renomowanych firm Felder, Makita, Festool.

Opis pracy: osoba zatrudniona w firmie odpowiada za przygotowanie wyrobu zgodnie z otrzymaną instrukcją. Praca odbywa się podczas jednej zmiany, pracodawca zapewnia niezbędne środki ochronne. Kandydat musi wykazać się wysokimi zdolnościami manualnymi oraz wyobraźnią na temat oczekiwanego produktu.

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w produkcji mebli
• zdolności manualnych
• umiejętności posługiwania się narzędziami stolarskimi i elektronarzędziami, m.in. frezarki, maszyny do cięcia itp.
• wyobraźni technicznej na temat docelowego produktu.
• znajomości lakierów: wodnych, dwukomponentowych, farb do drewna.
• samodzielności na stanowisku pracy
• motywacji do pracy oraz dbałości o jej jakość.

W zamian za pożądane cechy nasz Klient oferuje:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
• możliwość rozwoju umiejętności poprzez różnorodne projekty do wykonania.
• nowoczesny sprzęt warsztatowy.
• możliwość rozwoju kompetencji wraz z rozwojem firmy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji na adres mailowy: iga@time2work.com.pl lub przez link: http://time2work.es-candidate.com/application/form/236429/0/1/ , uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


Kontakt
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji na adres mailowy: iga@time2work.com.pl
lub przez link:
http://time2work.es-candidate.com/application/form/236429/0/1/ , uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żarski - powiat w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żarach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęknica, Żary, Jasień, Lubsko, Brody, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Trzebiel i Tuplice, zajmując powierzchnię 1394 km2.

51% powierzchni powiatu żarskiego zajmują lasy czyniąc go tym samym jednym z najbardziej lesistych powiatów województwa lubuskiego. Ponad 35% powierzchni zajmują użytki rolne, przez co rolnictwo (obok przemysłu) stanowi podstawowy dział tutejszej gospodarki.

Na terenie powiatu żarskiego działają między innymi firmy: Kronopol, Relpol, Pol-Orsa, MK Kominy, Hart SM, Sekurit Saint Gobain, PKS SA, Probet-Dasag, Hydrobiel czy Spomasz.

Przez powiat przebiega droga o znaczeniu międzynarodowym: Wrocław–Forst–Berlin, oraz drogi krajowe: DK 12, DK 18 i DK 27.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola