Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykwalifikowane kadry dla gospodarki w woj. lubuskim

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-10-30
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z realizacją projektu unijnego pn. „Wykwalifikowane kadry dla gospodarki w woj. lubuskim”,  którego założeniem jest uczestnictwo w kwalifikacyjnych kursach zawodowych i kursach umiejętności zawodowych, umożliwiających uzupełnienie, zmianę lub podwyższenie kwalifikacji zawodowych Uczestników Projektu, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dot.  tego przedsięwzięcia. Celem projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach 8 Osi Priorytetowej „Nowoczesna Edukacja”, działanie 8.5 ” Doskonalenie umiejętności zawodowych osób dorosłych” RPO Lubuskie 2020, jest zwiększenie umiejętności zawodowych osób dorosłych- zgodnie z SZOOP RPO-L2020.informujemy, że w/w projekt uwzględnia popytowy system dystrybucji usług rozwojowych, dlatego Uczestnik Projektu wybiera samodzielnie kurs według swoich potrzeb z Bazy Usług Rozwojowych dostępnej pod adresem:https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ Rekrutacja prowadzona jest zgodnie z zasadą równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnością oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn.Projekt skierowany jest do osób dorosłych (25-64l.) oraz osób nieuczących się w wieku 18-24 lat zgłaszających z własnej inicjatywy chęć kształcenia ustawicznego w formach szkolnych lub pozaszkolnych zamieszkujących województwo lubuskie. W szczególności projekt jest skierowany do: – osób 50+ – osób z niepełnosprawnościami – osób o niskich kwalifikacjach (do ISCED 3 włącznie) – osób zamieszkujących obszary wiejskie W przypadku pytań proszę zainteresowane osoby o  kontakt z Biurem Projektu mieszczącym się w Zielonej Górze przy ulicy Bohaterów Westerplatte 30. Dostępny jest również numer telefonu (68) 451-08-88 wewn. 305 pod którym zainteresowane osoby otrzymają informacje dotyczące całego przedsięwzięcia. Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście w Biurze Projektu, lub wysłać pocztą na adres: 4System Polska sp. z o. o. ul. Bohaterów Westerplatte 30 65-034 Zielona Góra Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej projektu na której dostępne są wszystkie dokumenty rekrutacyjne do pobrania: https://bonlubuskie.4system.com/

Pełna treść wiadomości na: brody.pl/?p=5764
brody.pl, Źródło artykułu: brody.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żarski - powiat w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żarach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęknica, Żary, Jasień, Lubsko, Brody, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Trzebiel i Tuplice, zajmując powierzchnię 1394 km2.

51% powierzchni powiatu żarskiego zajmują lasy czyniąc go tym samym jednym z najbardziej lesistych powiatów województwa lubuskiego. Ponad 35% powierzchni zajmują użytki rolne, przez co rolnictwo (obok przemysłu) stanowi podstawowy dział tutejszej gospodarki.

Na terenie powiatu żarskiego działają między innymi firmy: Kronopol, Relpol, Pol-Orsa, MK Kominy, Hart SM, Sekurit Saint Gobain, PKS SA, Probet-Dasag, Hydrobiel czy Spomasz.

Przez powiat przebiega droga o znaczeniu międzynarodowym: Wrocław–Forst–Berlin, oraz drogi krajowe: DK 12, DK 18 i DK 27.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola