Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Żary Urbex - Wagonownia |URBEX #64|

 
Subskrybuj: youtube.com/user/sietra Wejdź na FB: facebook.com/sietra.urbex Wizyta w opuszczonej i zdewastowanej wagonowni w Żarach. W wyprawie towarzyszyli mi Alonw Walker: youtube.com/user/SAMOTNYPODROZNIK oraz Marek Słodkowski z kanału Urbex Polska: youtube.com/user/NaszaRzeczywistosc Pierwsze wzmianki o wagonowni pojawiły się w 1899 roku. Wagonownia uległa poważnemu zniszczeniu w 2011 roku, kiedy to doszło do pożaru. Obecnie obiekt popada w ruinę lecz pomimo to, zachował swój unikalny klimat (szczególnie dach prezentuje się ciekawie).

 


sietra
 
Data pliku video: 2014-08-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żarski - powiat w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego z siedzibą w Żarach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łęknica, Żary, Jasień, Lubsko, Brody, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Trzebiel i Tuplice, zajmując powierzchnię 1394 km2.

51% powierzchni powiatu żarskiego zajmują lasy czyniąc go tym samym jednym z najbardziej lesistych powiatów województwa lubuskiego. Ponad 35% powierzchni zajmują użytki rolne, przez co rolnictwo (obok przemysłu) stanowi podstawowy dział tutejszej gospodarki.

Na terenie powiatu żarskiego działają między innymi firmy: Kronopol, Relpol, Pol-Orsa, MK Kominy, Hart SM, Sekurit Saint Gobain, PKS SA, Probet-Dasag, Hydrobiel czy Spomasz.

Przez powiat przebiega droga o znaczeniu międzynarodowym: Wrocław–Forst–Berlin, oraz drogi krajowe: DK 12, DK 18 i DK 27.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola